Belgijos princesė konsultuoja judėjimo „Drąsiaus kelias“ steigėjus

Belgijos princesė Žaklina de Kroy ir toliau apie įvykius Lietuvoje informuoja savo interneto puslapyje bei konsultuoja „Drąsiaus kelio“ steigėjus.

Jos įkurta „Droit Fondamental“ organizacija, kovoja prieš teisinę korupciją ir žmogaus teisių pažeidinėjimus. „Droit Fondamental organizacija, kovojanti prieš teisinę korupcija ir žmogaus teisių pažeidimus, sveikina naują organizaciją Lietuvoje, judėjimą „Drąsiaus kelias“, kurio garbės nare tapo princesė Ž.de Kroy (Jacqueline de Croÿ)“, – rašoma Droitfondamental.eu.

Kaip portalui kaunodiena.lt pasakojo viena iš judėjimo kūrimo iniciatyvinės grupės narių Vida (pavardė redakcijai žinoma – red.past.) penktadienį gautas dar vienas Ž.de Kroy laiškas, kuriame išsamiai patariama, kaip geriau oficialiai įregistruoti judėjimą, kokius žingsnius reikia padaryti, kad išvengti klaidų.

„Ji mums patarė, kaip elgtis su teisiniais dalykais, draudimu, kaip išvengti galimo šantažo ir persiokiojimų, kaip tvarkytis su finansiniais reikalais. Mums buvo pažadėta nuolatinė konsultacija ir visa, kiek įmanoma, parama“, – pasakojo Vida.

Nors Ž.de Kroy nėra Belgijos karališkosios šeimos narė, tačiau, kaip kai kas bando įrodyti Lietuvoje, ji nėra ir apsišaukėlė – tiek Belgijos, tiek kitų Europos valstybių spauda, rašydama apie jos nuveiktus darbus, visada parašo ir titulą – princesė.

Savo organizacijos tinklalapyje Droitfondamental.eu Ž.de Kroy judėjimui „Drąsiaus kelias“ skyrė atskirą skiltį, kurioje aprašomos visos naujienos iš Lietuvos.

„Drąsiaus Kelias yra Lietuvos pilietinė organizacija, gimusi iš D. Kedžio skandalo“, – aiškindama apie šį judėjimą, rašo Belgijos princesė.

Toliau ji papasakoja, kad D.Kedys yra Lietuvos verslininkas, kuris neradęs kitokios alternatyvos, kaip apginti savo prievartautą dukrą, griebėsi ginklo. Dviguba žmogžudystė, kaip teigiama, straipsnyje sukrėtė Lietuvą, žmonės buvo nustebinti teismų padarytomis klaidomis.

„D.Kedys išsiuntė savo dukrelės vaizdo juostoje užfiksuotus parodymus beveik 200 žurnalistų ir net Europos Parlamento nariams, tačiau, deja, ne į „Droit Fondamental“. Vienintelis teisingas atsakymas jam, būtų išsaugojęs teisėjo ir moters gyvenimus, tačiau jis nežinojo, į kurias duris reikia belstis“, – apgailestauja Ž.de Kroy.

Anot jos D.Kedys mirė keistomis aplinkybėmis, po daugiau nei šešių mėnesio slapstymosi. Taip pat pažymima, kad ne ką keistesnėmis aplinkybėmis, likus trims dienoms iki teismo posėdžio pradžios, su gyvenimu atsisveikino ir vienintelis įtariamasis pedoflijos byloje Andrius Ūsas. „Lietuvos žmonės netiki, kad jų mirtys buvo natūralios“, – pabrėžia Belgijos princesė.

a.kuznecovaite@diena.lt
Asta Kuznecovaitė
2010-6-26

http://kauno.diena.lt/naujienos/miestas/nelaimes-kriminalai/belgijos-princese-konsultuoja-judejimo-drasiaus-kelias-steigejus-285779

Stop pedofilams:

http://www.facebook.com/pages/Stop-pedofilams/159436204074449?ref=ts

Advertisements

Tags: ,

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s


%d bloggers like this: